הוראת מבוגרים

הוראת מבוגרים

 

הצורך לשימוש בשפה האנגלית איננו מסתיים בבחינות הבגרות של סוף כיתה י"ב. חלקנו נדרשים לידע באנגלית בתחומים שונים גם מעבר לידע שלנו מבית הספר התיכון.

ניתן לקבל סיוע בכל אחד מהתחומים הבאים:

עזרה בהכנה ללימודים גבוהים ותארים מתקדמים – סיוע לקראת בחינות פסיכומטריות לקבלה ללימודים גבוהים, מבחני אמי"ר , מבחנים פסיכומטריים ומבחני כניסה שונים.

 

הדרכה וסיוע לקראת ראיון עבודה באנגלית

סיוע לאנשי עסקים בהכנה לקראת נסיעותיהם.

אנשי עסקים שנזקקים לסיוע בהכנה לקראת נסיעותיהם מוזמנים לעבור קורס המשלב דיבור נכון, התכתבות בדוא"ל והדרכה ספציפית על פי נושאים כגון: הצגה עצמית, התנהלות עסקית, התמצאות בסביבה דוברת אנגלית וכו'.

 

 

משפחות המתוכננות לעבור לחו"ל RELOCATION

לעתים, בעקבות החלטות עסקיות או אישיות, אנחנו מעבירים את כל המשפחה למגורים ארוכי טווח בחו"ל. במקרה זה יתכן וחלק מבני המשפחה יהיו זקוקים להכנה מתאימה לקראת שינוי שפה. ניתן לקבל תמיכה כזו בצורה אישית או משפחתית – לבחירתכם. בסדנאות מסוג זה יינתן דגש רב על אנגלית מדוברת.

למטיילים בחו"ל

לאלה מבינכם שאוהבים לטייל באופן עצמאי ורוצים בעצמם לתקשר עם הסביבה יצרתי קורס מיוחד שנותן דגש על אוצר מלים הקשור בתכנון הנסיעה, בביצוע ההזמנות השונות ובדיבור שוטף באתר הטיול. אתם מוזמנים לתרגל עוד בטרם תצאו מהארץ, כדי לרכוש הביטחון הדרוש לקראת הנסיעה המתוכננת.